ربات اینستاگرام : بررسی بهترین ربات های اینستاگرام

ربات اینستاگرام به عقیده شخصی من یکی از بهترین یافته های بشر است! اگر از بهترین ربات های اینستاگرام استفاده کرده باشید به معنای واقعی این حرف من پی می برید. ربات اینستاگرام سیستمی است که کنترل بعضی از اعمال اکانت اینستاگرام شما را به دست می گیرد و سبب افزایش فالوور اکانت اینستاگرام شما می شود.
اگر در گوگل عبارت ربات اینستاگرام را سرچ کنید، ربات های زیادی را مشاهده می کنید که انتخاب آنها را سخت می کند. در این مطلب قصد دارم به بررسی بهترین ربات های اینستاگرام بپردازم و اندکی بیشتر درباره این ربات ها با یکدیگر صحبت کنیم. پس با من همراه باشید.

آپدیت اردیبهشت ۹۷ – برای اطلاع از آپدیت بعدی، در خبرنامه عضو شوید. 

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام سیستم هایی هستند که کنترل بعضی از اعمال اکانت اینستاگرام شما را برعهده می گیرند و در زمانی که شما آنلاین نیستید، در حال فعالیت است. بگذارید بیشتر توضیح بدهم!

شما برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود، ناچارید که فعالیتی به غیر از پست گذاشتن داشته باشید. برای مثال شما باید پست های دیگران را لایک کنید، برایشان کامنت بگذارید و … . در این زمینه تکنیک هایی نیز وجود دارد که چگونه با استفاده از لایک کردن پست ها در هشتگ های مختلف، مخاطب جذب کنیم. توضیح کامل این تکنیک را می توانید در مقاله «جذب مخاطب با استفاده از هشتگ در اینستاگرام» بخوانید و یاد بگیرید.

همچنین شما باید اقدام به فالو / آنفالو پیج های هدف و مخاطبان خود بکنید تا سرعت رشد فالوورهایتان بیشتر و بیشتر شود.

اما نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که برای مثال، فالو / آنفالو بیش از حد در یک بازه زمانی معین به طور قطع منجر به بسته شدن اکانت شما می شود و بنده این را شخصا تجربه کرده ام!
همچنین اگر زیادی کامنت بگذارید و آن کامنت ها اسپم نیز باشند، اکانت شما به علت اسپم شناخته شدن، باز هم امکان بسته شدن آن وجود دارد. (توصیه میکنم مطلب «کامنت های اسپم اینستاگرامی ممنوع!» را حتما بخوانید.)

ربات های اینستاگرامی اینجا به کمک ما می آیند! کار ربات اینستاگرام این است که کنترل پیج شما را در دست می گیرد و عملیاتی مانند فالو / آنفالو ، لایک کردن پست ها، کامنت گذاشتن برای پست ها، دایرکت دادن خودکار به افراد و … را برای شما انجام می دهد. درضمن این فعالیت ها را به گونه ای انجام می دهد که اینستاگرام اکانت شما را نبندد! یعنی این فعالیت ها را در بازه های زمانی مناسب به تعداد مناسب انجام می دهد و اینستاگرام هیچوقت شما را به عنوان یک پیج اسپم شناسایی نمی کند و می توانید با خیال راحت افزایش فالوور پیج خودتان را تماشا کنید!

معیار انتخاب بهترین ربات های اینستاگرام

برای انتخاب بهترین ربات های اینستاگرام باید معیارهای مختلفی را مورد بررسی قرار داد. وقتی می خواهید برای پیج اینستاگرام خود یک ربات انتخاب کنید، این بدین معنی است که پیج شما برای شما اهمیت دارد! پس باید به دقت یک ربات را انتخاب کنید. درواقع وقتی یک ربات جز بهترین ربات های اینستاگرام برشمرده می شود که معیارهای زیر را داشته باشد.

۱) امنیت

شاید مهمترین نکته در انتخاب یک ربات برای پیج اینستاگرام، این است که امنیت داشته باشد. شما یوزر، ایمیل و پسورد خودتان را دارید به یک شخص سوم می سپارید و بنابراین این نکته خیلی مهم است که منبع و سایت موردنظر، مورد اعتماد باشد چون می تواند پیج شما را همیشه از دست شما خارج کند.

۲) امکانات

امکانات یک ربات در درجه بعدی، اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید از نقاط مختلف برای خودتان فالوور جذب کنید. اگر یک ربات صرفا با فالو / آنفالو برای شما فالوور جذب کند، سرعت جذب شما بسیار پایین خواهد بود. شما باید از رباتی استفاده کنید که عملیات مختلفی را برای شما انجام می دهد. برای مثال اگر یک ربات بتواند برای شما لایک کند، کامنت بگذارد، دایرکت بدهد و … ، سرعت جذب فالوور شما را به شدت افزایش می دهد و فعالیت های اکانت شما طبیعی تر نیز بنظر می رسد.

۳) تجربه کاربری

تجربه کاربری و آسان بودن کار با ربات نیز یکی از مواردی است که باید برای شما مهم باشد. تنظیمات ربات باید قابل فهم باشند و بتوانید آنها را مطابق دلخواه خود تنظیم کنید. برخی ربات ها، تنظیمات اضافی را حذف می کنند تا تجربه کاربری بهتری به کاربر ارائه بدهد اما بعضی دیگر، با بهینه سازی تنظیمات، پنل کاربری بسیار راحت و آسانی در اختیار شما قرار می دهد.

۴) هزینه

برای خیلی از کاربران، هزینه ربات ها فاکتوری بسیار مهمتر از ۳ فاکتور قبلی است. اما باید بگویم که هزینه و پلن های تمامی ربات ها تقریبا یکسان است. همه ی ربات ها ۳ روز تست رایگان دارند و هزینه اشتراک ماهیانه آنها ۵۰ هزارتومان است. بنابراین این مورد خیلی تفاوتی ندارد و سعی کنید با توجه به ۳ معیار قبلی، یک ربات اینستاگرام برای پیج خود انتخاب کنید.

بررسی موردی بهترین ربات های اینستاگرام

اگر در گوگل عبارت « ربات اینستاگرام » را سرچ کنید، موارد زیادی برایتان نمایش داده می شود. بعضی از مواردی که در نتایج گوگل نیز وجود دارد را شخصا بررسی و تست کرده ام و نتیجه آن را با شما در میان می گذارم. امیدوارم که استفاده کنید :

اینستاساز (InstaSaz)

اینستاساز یکی از بهترین ربات های اینستاگرام است که من به شخصه بعد از استفاده از امکانات آن در تست رایگان، بسیار ترغیب شدم تا اشتراک یک ماهه آن را خریداری کنم.

اینستاساز قابلیت های متنوعی را در اختیار شما می گذارد. برای مثال قابلیت لایک کامنت که تقریبا جدید بوده و کمتر رباتی دارای این ویژگی است. همچنین قابلیت انتخاب هشتگ، موقعیت جغرافیایی و اکانت هدف نیز از قابلیت های بسیار مفید این ربات است.

من به شخصه ویژگی منفی از این ربات ندیدم اما توصیه می کنم حتما حتما قبل از خرید اشتراک، ۳ روز تست رایگان رو انجام بدهید.

روبوکلیک (RoboClick) و اینستاگرام بات (InstagramBot)

ربات های روبوکلیک و اینستاگرام بات هر دو یک پلتفرم هستند! اگر در این دو ربات ثبت نام کنید و اکانت خود را در یک کدام از آنها وارد کنید، می بینید که اکانت شما در سایت دیگر نیز ثبت شده است! درباره این موضوع اطلاع خاصی ندارم که چرا اینگونه است اما احساس خیلی خوبی به شخص نمی دهد!

اما جدای از این موضوع، امکانات این ربات هم خیلی خوب و مفید است. این ربات نیز قابلیت انتخاب هشتگ، موقعیت جغرافیایی و کاربران هدف را دارد.

اما برخلاف اینستاساز، قابلیت لایک کامنت را ندارد که بنظر من یک امتیاز کمتر را از آن خود می کند.

بهترین ربات های اینستاگرام - ربات اینستاگرام بات بهترین ربات های اینستاگرام - ربات اینستاگرام روبوکلیک

 

 

اینستاربات (InstaRobat)

اینستاربات یکی از مواردی است که به شخصه هیچ رغبتی به امتحان کردن آن هم ندارم! اگر به عکس زیر توجه کنید علت آن را متوجه می شوید. این ربات برای اینکه بخواهیم از ۳ روز تست رایگانش بهره مند شویم، باید آیدی خود را به یک شماره موبایل ایمیل کنیم که بنظر من اصلا حرکت خوشایندی نیست و به شخصه حس اعتماد را در من از بین می برد.
چون نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما در این گونه ربات ها، یوزر و پسورد خود را در اختیار شخصی دیگر قرار می دهید و بنابراین باید مراقب باشید!

بهترین ربات های اینستاگرام - ربات اینستاگرام اینستابات

آسان فالو (AsanFollow)

ربات اینستاگرام آسان فالو به صورت کاملا متناقضی هم ویژگی های خوب و هم ویژگی های بد دارد!

یکی از ویژگی های بد آسان فالو این است که در تست رایگان خیلی از ویژگی ها را محدود کرده است که بنظر من اصلا خوشایند نیست و نام « تست رایگان » نوعی سواستفاده است! همچنین از ۳ روز تست رایگان فقط چیزی در حدود ۲٫۵ روز گیر شما می آید و چندساعت صرف تایید اکانت می شود.
از دیگر ویژگی های بد آسان فالو میتوان به این مورد اشاره کرد که برخی امکانات مثل لایک براساس هشتگ را ندارد که بنظر من ضعف بسیار بزرگی است!

اما اگر بخواهیم ویژگی های خوب این ربات اینستاگرام را برشماریم، می توانم بگویم خیلی از تنظیمات غیرضروری که ما حتی متوجه کارآیی آن نمی شویم را حذف کرده است و تجربه کاربری بهتری دارد و همچنین ویژگی های بهتری دارد. برای مثال قابلیت لایک کامنت های یک پست، قابلیتی است که من کمتر در ربات دیگری دیده ام!
یکی دیگر از ویژگی های مثبت این ربات نحوه نمایش گزارشات آن است که خیلی حرفه ای تر از سایر ربات هاست.

توصیه ای که می توانم درمورد این ربات اینستاگرام به شما بکنم این است که حتما خودتان تست کنید. اگرچه در تست رایگان آن با توجه به محدودیت ها، قدرت واقعی اش نمایان نمی شود اما بهتر است خودتان تصمیم بگیرید.

خلاصه مطلب در ۱ دقیقه

  • ربات های اینستاگرام ، سیستم هایی هستند که کنترل پیج شما را در دست می گیرند و برخی از اعمال مانند فالو / آنفالو ، لایک کردن و … را برای شما انجام می دهند.
  • سعی کنید حتما برای پیج خود یک ربات اینستاگرام ست کنید تا رشد فالوورهای شما افزایش یابد.
  • برای انتخاب بهترین ربات های اینستاگرام به معیارهای مختلفی مانند امنیت، امکانات، هزینه و تجربه کاربری باید توجه کنید.
  • از بهترین ربات های اینستاگرام می توان به اینستاساز ، روبوکلیک ، اینستاگرام بات  و … اشاره کرد.
  • ربات اینستاساز و روبوکلیک جز بهترین ربات ها نسبت به بقیه هستند.
  • توصیه میکنم حتما ۳ روز تست رایگان هر ربات را تست کنید و پس از آن اقدام به خرید کنید.

 

خب، امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه. اگر دوست داشتین، حتما به اشتراک بذارین یا تو سایت خودتون به این مطلب لینک بدین.
همجنین مثل همیشه منتظر نظرات شما عزیزان هستم..

3 پاسخ

تعقیب

  1. […] بازاریابی آنها را تشکیل می دهد، شاید این کار را به عهده ربات اینستاگرام بگذارند. اما اگر اینستاگرامر هستید و ۲۵ ساعت روزتان را […]

  2. […] نظر من واقعا نیاز به تلاش خاصی نیست! توصیه میکنم مطلب «ربات اینستاگرام : بررسی بهترین ربات های اینستاگرام» را حتما بخوانید و از آنها استفاده […]

  3. […] کرد؟! در پاسخ باید بگویم بله می شود. توصیه میکنم مطلب «ربات اینستاگرام : بررسی بهترین ربات های اینستاگرام» را […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *